Aprilia Partnerem Speed Day!

aprilia_partnerem_speedday_2020_1200x628

Aprilia od początku swojego istnienia stawiała na sportowe emocje i doskonałość w dążeniu do mistrzowskich tytułów. Kolejne ewolucje maszyn z Noale potwierdzały tylko bogatą historię i doświadczenie oraz ciągłe podążanie w kierunku jednego, słusznego celu; bycia najlepszym i niedoścignionym. Nie trzeba zatem uświadamiać nikogo, że maszyny takie jak Tuono czy RS/RSV4, to motocykle stworzone do szybkiej, dynamicznej jazdy po obiektach sportowych.

Właśnie z tego powodu Aprilia Polska zdecydowała się podjąć współpracę z marką, której sportowe emocje nie są czymś obcym. Adrenalina, prędkość i doskonalenie umiejętności jazdy po torze to podczas „SPEED DAY” całkowita norma. Teraz zasmakować jej będą mogli klienci marki Aprilia oraz uczestnicy wydarzeń organizowanych przez Speed Day. Aprilia Polska stała się Partnerem Speed Day i będzie obecna na Torze w Poznaniu podczas wszystkich wydarzeń przez nich organizowanych.

Uczestnicy Speed Day będą mogli odnaleźć sportowe motocykle Aprilia, takie jak Tuono V4 czy RSV4 w specjalnie zorganizowanej strefie. Będą mogli również przetestować taki motocykl po wcześniejszym zapisaniu się w boksie Aprilia. Aprilia zasili również Instruktorów podczas wydarzeń, którzy będą mogli jeździć i szkolić adeptów „torowania” właśnie na motocyklach marki Aprilia.

Już niedługo pojawi się również specjalna oferta dla przyszłych klientów marki Aprilia związana z uczestnictwem w Speed Day.

speed-day®

Dlaczego Speed Day? To niesamowici ludzie z ogromną pasją do motocykli i wyścigów motocyklowych, z bardzo bogatym doświadczeniem w organizacji eventów torowych. Marka Speed Day prowadzona pod czujnym okiem Jacka Molika (wielokrotnego Mistrza Polski w kartingu, zdobywcy Pucharu Polski w wyścigach motocyklowych, a także trenera i instruktora sportów motocyklowych i doskonalenia techniki jazd, etc.) to w pełni profesjonalna ekipa pasjonatów i doświadczonych motocyklistów, którzy wprowadzą Cię w kanony jazdy po torze.

zdjęcie_ekipa_speed_day

 

Dowiedzieć się więcej i przede wszystkim zapisać na Speed Day możesz tutaj: