Tuono 125 w jeszcze lepszej cenie!

aprilia_odkryj_atrakcyjny kredyt_na_motocykle_aprilia_1180x787

 

Aprilia Tuono 125 – Streetfighter dla młodszych wojowników!

Aprilia Tuono 125 to agresywny naked, wzorowany na rasowym i charyzmatycznym modelu Tuono V4 1100. Jest to ucieleśnienie supersportowego motocykla, pozbawionego jedynie owiewek, zgodnie z kanonem maszyn typu streetfighter. Sprzęt z wyjątkowo mocnym charakterem, dostarczającym doznania i osiągi z najwyższej półki. Ten zaprojektowany, rozwijany i zbudowany we Włoszech motocykl pełen emocji ma jedno zadanie: być liderem w segmencie maszyn dla młodych motocyklistów.

Agresywna sylwetka, sportowy charakter i mała waga w połączeniu z unikatowym, zapadającym w pamięć stylem, to prawdziwy obraz nowego Tuono 125. Wszystko to poparte najnowocześniejszą technologią i doświadczeniem zdobywanym przez lata w klasie sportowych maszyn klasy 125. Bazą techniczną dla Tuono 125 jest bowiem znakomity model sportowy RS125.

Teraz możesz mieć ten motocykl w jeszcze lepszej cenie! Ruszyła wyprzedaż rocznika 2018!
Tego fantastycznego streetfighter kupisz już za 17 900PLN!

Oferta dostępna na stronie aprilia-poland.pl zawiera sugerowane ceny detaliczne zawierające 23% podatku VAT uzależnione od wersji kolorystycznej oraz wyposażenia. Szczegółowe informacje dostępne są w autoryzowanych salonach Aprilia. Liczba motocykli ograniczona. Firma Inter Cars S.A. jest wyłącznym importerem motocykli Aprilia w Polsce i zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian cen oraz specyfikacji motocykli zawartych w cenniku dostępnym na tej stronie bez uprzedzenia. Wszelkie informacje podane w cenniku nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 4 ust. 3 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r., jak również nie stanowią opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 Ustawy. Wiążące oferty dotyczące sprzedaży pojazdów, a także informacje dotyczące wyposażenia przedstawiane są przez autoryzowanych dealerów Aprilia, których adresy dostępne są na stronie http://aprilia-poland.pl/dealerzy/