Tuono V4 RR MY19 i RSV4 Factory MY19 z Voucherem na Speed Day Gratis!

aprilia_poczuj_sportowe_emocje_1180x787

Wyścigowa historia marki Aprilia widoczna jest w każdym detalu motocykli produkowanych w Noale. Emocje i sportowe aspiracje do bycia najlepszym powodują ciągłe podnoszenie poprzeczki i stawianie wyzwań w przekraczaniu granic doskonałości. Każdy, kto choć raz spróbował jazdy motocyklami takimi jak Tuono czy RS/RSV4 wie, że te motocykle na torze czują się jak ryby w wodzie. Moc, adrenalina i pasja przenikają się przy każdym odkręceniu manetki, a miłość do silnika V4 montowanego w Aprilii przychodzi momentalnie.

Teraz, dzięki nawiązaniu współpracy przez Aprilia Polska z organizatorem wydarzeń torowych, marką Speed Day mamy możliwość zaproponować naszym klientom fantastyczną promocję, dzięki której zasmakujesz sportowych emocji na najwyższym poziomie.

Kupując Tuono V4 1100 RR lub RSV4 1100 Factory z rocznika 2019 otrzymasz Voucher, dzięki któremu zapiszesz się na wybrany, dwudniowy SPEED DAY na Torze Poznań, całkowicie za darmo!

Musisz się jednak śpieszyć, bo promocją objęta jest ograniczona liczba sztuk tych maszyn, która szybko może się wyczerpać. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo dołączając do grona klientów Aprilia i zyskując Voucher będziesz mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu w boksie Aprilia, w którym pojawią się nasze motocykle testowe. Poczujesz klimat wyścigów otoczony takimi samymi maszynami pod szyldem Aprilia!

Ale to jeszcze nie wszystko! Uczestnicząc z nami w takim Speed Day’u otrzymasz pierwszą, darmową lekcję pod czujnym okiem instruktora!

Nie pozostaje nic, tylko poczuć prawdziwe sportowe emocje!

Chcesz dowiedzieć się więcej o eventach organizowanych przez Speed Day?

Jesteś już zdecydowany? Znajdź najbliższego dealera tutaj:

Oferta limitowana! Promocja trwa do wyczerpania stanu magazynowego modeli z rocznika 2019!

Cena modelu Tuono V4 1100 RR MY19 – już od 61 900 PLN

Cena modelu RSV4 1100 Factory MY19 – już od 87 900 PLN

Poznaj je bliżej:

Siłą Tuono jest przede wszystkim słynna jednostka V4, która w tym modelu dysponuje mocą 175 KM. Do tego sportowe podwozie i doskonale dobrany pakiet elektroniki, który w wersji Factory obejmuje również półaktywne zawieszenie. Nowa generacja Tuono V4 1100 to najbardziej spektakularny przykład ewolucji w tym segmencie motocykli.

Aprilia Tuono V4 1100 jest jedynym nakedem na rynku, napędzanym jednostką V4 o kącie rozwarcia cylindrów 65° i unikalnych właściwościach. Specyficzna budowa tej jednostki sprawia, że jest ona wąska i krótka. Pozwoliło to na maksymalną centralizację masy i zastosowanie kompaktowego podwozia.

04-tuono-v4-1100-rr

RSV4 1100 Factory

Aprilia RSV4 Factory ma jeden cel- być najlepszym, absolutnie bezkompromisowym motocyklem w klasie superbike! Ma być właśnie tą maszyną, której pod względem efektywności i osiągów najbliżej do wyczynowych modelu wyścigowych ze stajni Aprilii.

45-rsv4-1100-factory

Regulamin

Voucher rabatowy obowiązuje przy zakupie motocykli z rocznika 2019 (RSV4 1100 Factory lub Tuono V4 1100 RR) u dealera marki Aprilia. Voucher daje możliwość  zapisania się poprzez stronę www.speed-day.pl na event organizowany przez markę Speed Day na torze w Poznaniu i pokrywa całkowity koszt uczestnictwa w wydarzeniu. Voucher pokrywa również koszt jednej lekcji z instruktorem Speed Day. Wartość Voucheru to szacowane 1000 zł Brutto. Voucher nie pokrywa ewentualnego kosztu transportu motocykla oraz zakwaterowania i wyżywienia, które pozostaje w interesie kupującego.  Voucher można wykorzystać tylko raz. Voucher należy zrealizować wybierając wolny termin zapisu na stronie www.speed-day.pl w roku 2020 (jeśli pula miejsc przeznaczona na rok 2020 zostanie wyczerpana, Voucher przeniesiony zostanie na rok 2021). Promocją objęte będą pojazdy zakupione do 30.09.2020 lub do wyczerpania zapasów. Voucheru nie można wymienić na gotówkę. Pytania odnośnie Voucheru należy kierować na adres mailowy: aprilia@aprilia-poland.pl